Ahmet Çetin
Ahmet Çetin

Tarihçe ve Hakkımızda 

Ahmet Çetin, 1988 yılında mobilya ve dekorasyon sektörüne ilk adımını atarak mesleğine başlamıştır. 1994 yılında yine İstanbul’un Esenler İlçesi’ nde kendi atölyesini açarak müşterilerine özel yapım mobilyalar hazırlamaya başladı.

Ahmet Çetin, 1999 yılına gelindiğinde iç mimarlik, proje yönetimi, danışmanlık, anahtar teslim uygulama, proje bazlı toptan-perakende mobilya imalatı ve satışı alanlarında faaliyetlerine devam etmektedir. 

Şirket proje grubu bilgisayar destekli tasarımlarla konut, ofis, mağaza ve alışveriş merkezi projeleri gerçekleştirmektedir. 

Kurulduğu tarihten itibaren konusunda deneyimli personel ve modern teknoloji sistemlerini kullanarak, kalite konusunda çağa ayak uydurarak, bulunduğu sektörde kendine saygın bir yer edinmiştir. Beş yıldızlı otel, tatil köyü, hastane, restaurant, bar-gece kulübü, alışveriş merkezleri, ofis ve konut sektörlerinde çok sayıda iç mimari proje ve uygulamasına başarıyla imza atmıştır. 

Şirketimiz üstlendiği projelerde, konusunda deneyimli personeliyle, zamanında ve kalitesinden ödün vermeyerek müşterilerine çözümler sunmaktadır. Müşterilerinin beklenti ve ihtiyaçlarını ön planda tutan firmamız; Projelerinde müşterileriyle uyum içerisinde çalışmayı ilke edinmiştir. 

Vizyonumuz; AC Dekorasyon olarak konusunda yeni çözümler geliştiren, müşteri memnuniyetini sürekli ve üst düzeyde sağlayan, profesyonel kadrosu ile sektöründe kurumsallaşmış ve marka olan bir şirket olarak yoluna devam etmektir.

Tasarım Hizmetleri 

3D modelleme veya üç boyutlu modelleme olarak bilinen, mimari ve endüstriyel ürünlerin gerçekçi şekilde üç boyutlu çizim yöntemleri kullanılarak tasarlanması ve canlandırılması deneyimli tasarım ekibimiz tarafından özenle gerçekleştirilmektedir. 

Konut, otel, ofis, işyeri, endüstriyel yapılar, prefabrik yapılar ile dış cephe kaplama projelerinizi 3 boyutlu olarak dijital ortamda hazırlamaktayız.  


Danışmanlık Hizmetleri 

İç mimari ve dekorasyon işleri sıralamasını, projenin korunması, uygulamacı firma temini, malzeme seçimi, iş akışı programının oluşturulması, satın alma, kontrolörlük ve danışmanlık hizmetlerini AC Dekorasyon ekibi titizlikle gerçekleştirmektedir.

Dekorasyon Hizmetleri 

Değişik mekan ve binaların fizyolojik, psikolojik ve ergonomik ihtiyaçları dikkate alınarak kişiye özel tasarımıyla yaşayan ve yaşanan hale getirecek ortamı hazırlamak ve projelendirmek AC Dekorasyon’ un ilkelerini oluşturmaktadır.  

Araç